Lot balonem

Autorka: 18:50Wyobraź sobie natłok myśli w swojej głowie. Poczuj ogromne zmęczenie codziennym biegiem. A teraz zostaw to wszystko pod swoimi stopami i leć. Delikatnie wiruj na wietrze i tańcz. Poczuj lekkość w swojej głowie. 


Zacznij na nowo się wszystkim zachwycać - balonem w kolorze tęczy, ciepłem ognia, który masz tuż nad sobą, stadem koni, które 500 metrów niżej biegną przez jeszcze letnią łąkę i nie mają pojęcia, że ich każdy ruch jest obserwowany przez kilkoro gapiów. 


Zdaj się na los i przyrodę. Niech wiatr niesie Cię tam, gdzie chce. Zaufaj mu, dziś nie musisz wszystkiego kontrolować. Nie liczy się nic poza obecną chwilą i wolnością, której być może  na co dzień trochę Ci brakuje. A teraz nie patrz w dal. Sprawdź, co masz na wyciągnięcie ręki. Nie, nie tylko puchaty jak owca obłok. Może to druga ręka, która szuka Twojego dotyku. Zamknij ją w swojej i poczuj, że nic nie smakuje lepiej niż wspólnie spełnione marzenie.
Jeśli podążyłeś za moją instrukcją, poczułeś się dokładnie tak jak ja, gdy leciałam z Kamilem balonem. Dziękuję Ci za to, Katalogu Marzeń :). 

ZOBACZ TAKŻE

0 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz!:-)