Insomnia

Autorka: 04:39


Lubisz spać, ale tym razem przekładasz się z boku na bok przez dobre kilka godzin. Zmęczony tą szamotaniną z samym sobą w końcu usypiasz około północy. Tylko po to, by obudzić się po trzeciej. W nocy? W dzień? Sam już nie wiesz, noc przeplata się z dniem. Zmęczenie mija, a Ciebie po prostu boli serce, bo chyba nie ma gorszej rzeczy, którą mogą dać sobie bliscy ludzie od obojętności. Chciałbyś tyle powiedzieć, ale wiesz, że i tak nikt nie słucha, a przynajmniej nie ta osoba, którą chciałbyś zalać potokiem słów. Dlatego milczysz, przypominając sobie zasłyszane niegdyś słowa: Nic na siłę. W pełni to rozumiesz, a jednak umysł przy drobnej pomocy serca mimowolnie układa scenariusze dające choć najmniejszą nadzieję. To dopiero początek, a myśli wszelkiej maści przepełniają Twoją głowę do tego stopnia, że widzisz już przed sobą całą stertę zaniedbanych zobowiązań. Podchodzisz do tego z obojętnością, choć w żartach zwykłeś mówić, że: Hajs musi się zgadzać. Teraz nie musi, gdy Twój świat stanął na głowie. Zamiast kalkulować na zimno, a wszystkie planowane prezenty schować głęboko w kieszeń lub rozpocząć desperackie poszukiwanie paragonów i gwarancji, czekasz. W całkowitej beznadziei i zawieszeniu. Kto wie: może kolejna noc będzie bardziej łaskawa?


Może Ty też masz problemy ze snem?

N.

ZOBACZ TAKŻE

5 komentarze

 1. Ja mam okropne problemy ze snem, nie moge zasnąć, a jak potem zasne to śpię 29 godzin...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jakiś czas temu zmęczona zasypiałam od razu, a ostatnio - położyłam się o 10 bo matury to trzeba się wyspać i nie mogłam zasnąć nie wspominając że w nocy budziłam się kilka razy nie wiem czy to ta wiadomość próbnych matur, przyzwyczajenia do zasypiania o 12 czy to o czym mówisz w poście.. Może wszystko na raz ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że emocje wzięły nad Tobą górę ;). Jak się człowiek zestresuje czy podekscytuje, to nie ma mocnych ;p. Swego czasu ( ponad 10 lat temu) nie mogłam zasnąć ze świadomością, że następnego dnia będzie szkolna dyskoteka! XD Wow, co za przeżycie hahaha :DDD. Mam nadzieję, że ostatni powód - wspomniany we wpisie jednak Cię nie dotyczy :).

   Usuń
  2. zestresowana jakoś bardzo nie byłam chyba wgl xd
   haha xd

   Ps. Też uwielbiasz voice jak ja? :D miło ^^ Masz jakiegoś faworyta? :)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz!:-)