Living here&now

Autorka: 13:05 , ,

Dzisiaj każdy chce mocniej, wyżej, bardziej, więcej. I nie ma nic złego w zachciankach pod warunkiem, że nie są płachtą na teraźniejszość. Kiepskie są cele, które pozbawiają nas piękna ''tu i teraz.'' Pochłaniają nas doszczętnie. Sprawiają, że umykają nam istotne rzeczy, rzeczy ''ulotne jak ulotka.'' Tak więc zdejmujemy klapki z oczu, które ograniczają nam pole widzenia i dążąc do mocniej, wyżej, bardziej, więcej, cieszmy się delikatniej, niżej, mniej. Niech za przykład posłuży nam poniższe zdjęcie:


Bardzo często przemierzając kilometry swojego życia, całą swoją uwagę skupiamy na celu podróży. Patrzymy przed siebie, nie widząc, że pod trampkami ugniatamy całą masę szczęścia. Trzeba być uważnym obserwatorem, żeby swoją nieuwagą nie zniszczyć tego, za czym tak biegniemy.Uważnego życia i ostrego spojrzenia na teraźniejszość nam wszystkim!

Ściskam :),
N.

ZOBACZ TAKŻE

4 komentarze

 1. jednak i tak nie można zapomnieć o przyszłości : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Pośród przeglądanych dotychczas recenzji kosmetyków, stylizacji paznokci i outfit'ów przeczytanie Twojego posta jest jak zaczerpnięcie świeżego powietrza. W zupełności zgadzam się z tym :P

  OdpowiedzUsuń
 3. haha dokładnie zgadam się z poprzedniczką bardzo fajny post

  Zapraszam na konkurs :)

  http://inszaworld.blogspot.com/2014/07/konkurs-wakacyjny.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!:-)