I ślubuję Ci miłość, nietrzaskanie drzwiami w twarz i sporadyczny kubek gorącej herbaty

Autorka: 19:34

 
Dżentelmeni to takie współczesne dinozaury - niby każdy o nich słyszał, a jednak nikt nie widział. No może za wyjątkiem naszych babek i prababek. Zastanawiam się, co jest przyczyną zagrożenia tego gatunku. Zbyt duża liczba kobiet-modliszek przypadająca na jednego dżentelmena? Poważne konsekwencje wynikające z podjęcia niebezpiecznej dla zdrowia decyzji o byciu dżentelmenem? A może zbytnie przywiązanie Panów do etymologii tego słowa, zamiast do szerszej idei, jaką bycie dżentelmenem ze sobą niesie? Gentle - delikatny, łagodny, miły. Tako rzecze słownik, więc czego chcesz ode mnie, Kobieto?

A no żebyś, Mężczyzno, czasem na moje staranie odpowiedział swoim, żeby garnitur z Wólczanki nie był jedyną oznaką Twojej klasy, a Twoja delikatność nie sprowadzała się do jakże delikatnych uwag:


Huuu, ale ktoś przesolił ten rosół. Mojej Mamusi nigdy się to nie zdarza.


 Poszło Ci oczko w rajstopach, wracamy do domu zanim moi znajomi zauważą!


Czy nie pogniewasz się jeśli zostanę do końca imprezy, a Ty wrócisz do domu sama? Takie zgrabne nóżki jak Twoje szybciutko pokonają te siedem kilosów dzielące Cię od cywilizacji. No co Ty? Taka duża dziewczynka, a boi się ciemności?Hm. Albo to świat jest jakiś pojebany dziś albo to ja nie nadążam. Dziewczyny, przyznać się! Widziała któraś dżentelmena?:>

PS. No dobra, ja też widziałam:


Ściskam :),
N.

ZOBACZ TAKŻE

13 komentarze

 1. Oj trafione w sedno! Dlatego jestem alone ;-) mam nadzieję, że nie forever i ostał się jakiś rodzynek dla mnie :-D Poruszyłabym jeszcze jedną kwestie: faceci stają się niekiedy bardziej kobiecy od kobiet!! WTF?! ten świat serio głupieje!!! Twoja najwierniejsza fanka - Sis Lin :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja myślę, że nie forever! ;p Chcę niańczyć Twoje dzieci XD :D.

   Usuń
  2. Spokojnie!!! jeszcze będziesz niańczyć, jak Mamuśka będzie miała wychodne :-)

   Usuń
  3. Spokojnie!!! jeszcze będziesz niańczyć, jak Mamuśka będzie miała wychodne :-))))

   Usuń
 2. hahah ostatnie zdanie mnie rozbroiło i to o rosole ;D
  ale co racja co racja, same.. ciule (żeby gorzej nie mówić xd zostały) dlatego też jestem alone :D Nie ma facetów w tym kraju dla kobiet z taką zajebistością jak ja :DDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sis Lin & Zaczarowanaa: Mam pewne rozwiązanie: http://komixxy.pl/1066701/Forever%20Alone%20together :D. Dwie samotne zajebistości będą samotne razem :D.

   Usuń
 3. mój chłopak ostatnio ma przebłyski bycia dżentelmenem z prawdziwego zdarzenia, aż sama przecieram oczy : )

  OdpowiedzUsuń
 4. trafna uwaga, gdzie są Ci prawdziwi faceci? chociaż mój mąż należy jeszcze do tego gatunku, który lubi kierować, który robi to w sposób umiejętny, który docenia mnie , który jest obrońcą i kiedy trzeba ukazują mi swoją męską stroną co mi się bardzo podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój chłopak czasami ma przejawy dżentelmeństwa. Właściwie gesty takowe posiada, niestety z charakterem jest gorzej. Co tu dużo owijać w bawełnę, nasze prababcie były w stanie wychować dżentelmenta, z babciami w okresie PRL'u było nieco gorzej, natomiast nasze matki? Bitch please?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, mamuńcie czasem się zatracają w wychowaniu i tym samym 'produkują' egoistycznych chamów :<.

   Usuń
 6. Great blog♥

  How about follow each other?
  I follow your blog. Waiting for you♥

  My Blog: http://juliemcqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!:-)